צור קשר
עיצוב לוגו
עיצוב אתרים
אודות
             

 אודותי:

את לימודי התואר בעיצוב סיימתי בארה”ב.
עם חזרתי לארץ התחלתי לעבוד בכל תחומי העיצוב, גרפיקה לדפוס ולאינטרנט כמו-גם לעיתונים, במקביל יצרתי כמה פרויקטים במולטימדיה.

במשך השנים התנסתי בכל התחומים של הגרפיקה ונכון להיום אני מעצבת לחברות גדולות כמו “אוריאל מדיקה”, כלל ביטוח”, כמה פרויקטים עם אל אופ וכיוב.

התמחותי מגוונות והן כוללת בין השאר עיצוב ביתנים לתערוכות בארץ ובחו"ל, עיצוב אתרים לחברות, באנרים שיווקיים באינטרנט, מודעות ולוגויים. כמו גם מיתוג כולל לחברות.
מיתוג החברה כולל:

עיצוב לוגו, בניית קונספט גראפי המעביר את החברה של הלקוח באפיון הקו הייחודי שלה, מרגע שהקונספט הגראפי אושר על ידי הלקוח, הוא מוטמע, כחוט השני, בכל החומרים של החברה. לרבות אתר החברה, כמו-גם בפולדרים, בפליירים, בקטלוגים וברושורים ובאפיונם ועיצובם.

מיתוג חברה הוא תהליך מובנה, המושתת על תקשורת ישירה ושוטפת עם הלקוח ומהווה בסיס הכרחי ליצירת המיתוג. וצבעי החברה, הזהות הרעיונית שלה, הפונטים המייחדים אותה והצורות העיצוביות המאפיינות אותה בלבד.

חשיבות רבה ניתנת לעקביות בשימוש במוטיבים הגראפיים,הנגזרים מהקונספט העיצובי
ובאופן ההטמעה שלו בחומרים הגראפיים שמוציאה החברה .בכל קמפיין שיווקי, תערוכה או פרזנטציה.

אתר זה מציג חלק מגוון אך מצומצם מיכולותיי, לפיכך מומלץ בחום, ליצור קשר טלפוני כדי לקבל יותר פרטים על השירות העיצובי הספציפי לו אתה/את זקוק/ה כלקוח/ה שלי.

 

 

 

 

 

 


 
טלפון: 08-9353107 0522211873 פקס: גרפיקה / עיצוב השפלה אתר דואר אלקטרוני  
פורטל העסקים והמידע בתחום הנדלן