ASPxHyperLink  
 

תוכנה לשיווק פרוייקטי נדל"ן חדשים

שדרג את העסק שלך בתוכנת שיווק מקצועית ומהירה  

התוכנה מנהלת ומארגנת את המידע בצורה חכמה וחדשנית התורמת
לייעול עבודת הצוות המשווק, מיצוי מלוא הפוטנציאל מכל מתעניין
וסגירת חוזים מהירה ומקסימלית. בתוכנה מתועדים גם פרטי החוזה,
לוח התשלומים וכן ניתן להפיק חשבוניות וקבלות. 
קליטת לידים
רתמו את הכח של תוכנת השיווק לפרסומי ה- ONLINE שאתם
עושים ברשתות המדיה באינטרנט. קבלו באופן אוטומטי את
הלידים והמתעניינים לתוכנה. בדף הבית בתוכנה ימתינו לכם
כל המתעניינים/לידים החדשים לטיפול כאשר הם כבר מסווגים
לפרוייקט ולמדיה הפרסומית.
 
משימות ופגישות
תהליך העבודה בתוכנת השיווק מבוסס על קשר מתמשך עם המתעניין.
מרגע הגעת הליד למערכת, נוצר הקשר הראשון עם המתעניין.

המטרה היא לסגור עסקת מכירה עם המתעניין ולכן כל שיחה ופגישה יש
לתעד בתוכנה. התיעוד הינו הפעילות שאנו מבצעים מול המתעניין, 
דהיינו משימה לטיפול, אי-מייל שנשלח, שיחת טלפון, SMS , פגישה וכו'.

כל פעילות כזו מתועדת במערכת לאחר ביצועה והתהליך עם
המתעניין ממשיך לקביעת המועד הבא לטיפול בו.

לצורך כך נפתחת במערכת משימה עתידית להמשך טיפול במתעניין.
כחלק מתיעוד הפרטים של המתעניין,  אנו משלימים מידע חשוב
כגון: סוג הדירה ומספר החדרים שהוא מחפש, תקציב והון עצמי,
מטרת הרכישה וכו'. 

המטרה היא לאפיין ככל הניתן את המתעניינים שלנו בפרויקט וזאת
בכדי לפלח את המידע המתקבל ולנתח אותו בצורה יעילה.
 
סגירת עסקת מכירה
מתעניין שהחליט לרכוש דירה, חותם לרוב על טופס הרשמה.
כך גם בתוכנה נסמן את הדירה שרכש מתוך מלאי הדירות הפנויות,
נתעד את פרטי הרכישה וכך נדע בכל רגע נתון כמה דירות נמכרו בפרויקט.
שיפור מתמיד
קבלו את התובנות הדרושות מתוך הנתונים הנאגרים בתוכנה.
פילוח מקיף וחכם של הנתונים בעזרת מערכת הדוחות החכמה,
יספק את כל התשובות הדרושות וכך נוכל לאמוד בכל רגע נתון
את פעילות אנשי המכירות והצלחתם בקביעת פגישות וסגירת חוזים,
מדדי איכות הנתונים הנאגרים בתוכנה, הצלחת סגירת עסקאות
אל מול מקורות הפרסום, עלות ליד ועוד. בדוחות העסקיים, נוכל
להעמיד ולבחון כל פרט ופרט. הדבר החשוב ביותר בכל מערך
הדוחות הוא שכל אחד יכול להפיקם תוך מספר לחיצות בודדות.
 
מאפייני תוכנת השיווק    
חיפוש חכם   ממשק משתמש פשוט וקל
איתור מתעניינים ולקוחות בקלות ובמהירות מכלל הפרויקטים במערכת לפי שם, טלפון, אי-מייל, מס. לקוח, דירה, בניין, תאריך קליטה, תאריך טיפול וכו'   ממשק משתמש הבנוי לעבודה מהירה וברורה. כניסה לעבודה לכל משתמש חדש תוך דקות. המערכת עובדת בצורה מהירה תוך ניצול חכם של תעבורת האינטרנט.
מערכת הרשאות והגנות   בניית דוחות מותאמים אישית
התקשורת בין שרת האינטרנט למחשב המשתמש מאובטח ומוצפן. מערכת הרשאות מקיפה מאפשרת הגדרת האפשרויות לכל משתמש כולל איזה פרויקטים ביכולתו לראות או לעבוד. המערכת יכולה להציג למשתמש רק את הפעילות שלו או את פעילות כל אנשי הצוות בהתאם להרשאתו.   עשרות דוחות מובנים במערכת. כל אחד ממסכי הדוחות ניתן להתאמה אישית. כל הדוחות ניתנים לייצוא לאקסל ול- PDF.
התראות והודעות   חלוקת לידים
התוכנה מצויידת במשימות אוטומטיות בעקבות ביצוע פעולות. לדוגמא, יצירת מתעניין חדש במערכת תייצר באופן אוטומטי משימה לטיפול. ביטול פגישה, יגרור בעקבותיו משימה לטיפול בכדי שלא נשכח לטפל במתעניין. בזמן יצירת הרשמה לדירה תיווצר משימה להמשך טיפול וסיום חוזה וכו'.   במשרדי מכירות מרובי משתמשים, ניתן לאפשר לצוות הניהולי לחלק לידים חדשים או להעביר לידים לאנשי מכירות. המערכת מציגה בקלות את כל הלידים שהועברו לאנשי המכירות ומבקרת את קצב עבודתם.
קליטת לידים אוטומטית   טיפול במשימות ופולואפ
לתוכנה ממשק לידים אוטומטי. ניתן לממשק כל אתר חיצוני להעברת נתונים למערכת בפילוח של פרויקט ומקור פרסומי. כל האתרים הגדולים כבר מצויידים עם ממשק העברת לידים לתוכנה כך שכל פרסום שלכם באתר יד2/יד1, נדלן קום, WINWIN, סקינדו יתמשק תוך דקות.   התוכנה מקפיצה לדף הבית את כל הלידים החדשים, משימות להיום, פגישות, משימות שעבר זמנן ועוד. במערכת מובנית תכונה של שמירת תהליכי עבודה וכך אף מתעניין אינו מתפספס. המערכת מבקרת את כל המשימות ומתריעה על משימות שבורות ופגישות ללא המשך.
טיפול בריבוי פרויקטים   חוזי מכירה ושינויי דיירים
בהתאם להרשאות המשתמש באפשרותו לעבוד על כל הפרויקטים המשוייכים לו. ניתן להציג את כל הלידים והמשימות מכל הפרויקטים על דף הבית או לעבוד לפי פרויקט/ים נבחרים בהתאם לצורך.   בתוכנה ניתן לנהל גם את התהליכים לאחר מכירה כגון: חוזה, לוח תשלומים ותקבולים, קבלות חשבוניות ועוד. המערכת מצויידת גם במערכת לניהול שינויי דיירים.
יומן פגישות ויזואלי   ייצוא נתונים
כלי חשוב בתוכנה הינו יומן הפגישות. יומן הפגישות נראה ומתנהג בדומה לאוטלוק. ניתן לקבוע ולראות את הפגישות ביומן בחתך יומי, שבועי, חודשי ועוד. הפגישות יכולות להיות  צבועות על פי מטרת הפגישה או מבצע הפגישה. את הפגישות ניתן לשלוח גם ליומן חיצוני וליומן גוגל.   המערכת מאפשרת לבעלי הרשאה מתאימה לייצא נתונים מכל הרשימות והדוחות במערכת. ניתן להתאים את השדות לפני ייצוא נתונים.
דיוור במייל   מלאי נכסים
המערכת מצויידת בתבניות דיוור בהתאמה אישית. ניתן להכין לכל פרויקט את תבניות הדיור המתאימות לו ובהתאם לשיחה עם המתעניינים לשלוח להם מידע במייל דרך המערכת.   המערכת מצויידת בטבלת פרויקטים. בכל פרויקט ניתן להגדיר את דגמי הדירות, הבניינים והדירות שבכל בניין. כל דירה מאופיינת עם כל הפרטים החשובים כגון, מס. דירה, קומה, כיווני אויר, מחיר וכו'
קליטת נתונים   עבודה מכל מכשיר
ניתן לטעון למערכת נתונים מקבצי אקסל. בתחילת העבודה עם התוכנה מומלץ לטעון את רשימות המתעניינים ולהמשיך לעבוד בצורה שוטפת.   כחלק מיתרונות העבודה על מערכת הנמצאת בענן האינטרנט, ניתן להתחבר לתוכנה מכל מקום ומכל מכשיר בעל דפדפן אינטרנט.
 
מדוע לבחור בתוכנת Nadlan2u
אין צורך לחפש עוד. זו תוכנת השיווק המתאימה עבורך !  
התוכנה החדישה והמקצועית ביותר בתחום הנדלן
התוכנה הינה מערכת CRM לשיווק פרויקטים וניהול מכירות המספקת מענה איכותי לשיווק בארץ ובעולם של פרויקטים חדשים, נכסים מניבים ומגרשים. התוכנה נבנתה עבור עבודה מהירה ויעילה. התוכנה עובדת בענן וירטואלי באינטרנט וכתוצאה מכך, אתם מקבלים מערכת המאפשרת עבודה מכל מקום בעלויות מינימליות ללא צורך בשרתים או מחשוב מיוחד. מינימום עלות מקסימום תוצאות.
   
ללא צורך בהתקנה או עדכון גרסה
היות והתוכנה עובדת בענן האינטרנט אזי אין צורך להתקין על המחשב את התוכנה. ניתן לעבוד על התוכנה ממחשב , טאבלט וסמארטפון. לפיכך, אין לכם צורך בתחזוקת מחשבים ושרתים יקרה. אתם יכולים להתרכז במה שאתם עושים הכי טוב, למכור נדל"ן.
מערכת שיווק ומעקב לידים מקצועית
המערכת מאפשרת אופטמיזציה של הקמפינים הפרסומיים ומעקב אחר התוצאות משלב הליד ועד סגירת העסקה.  לכן ניתן לקבל החלטות חכמות בזמן אמת ולהשקיע את תקציב הפרסום בצורה יעילה ומבוקרת לצורך השגת ROI הטוב ביותר עבורך.
כל מה שצריך בתוכנה אחת
הגדילו את אפקטיביות צוות המכירות על ידי שימוש בתוכנה הכוללת את כל הכלים שצריך עבור סגירת עסקאות מהירה ואפקטיבית.
דוחות וסטטיסטיקות
קבלו את ההחלטות העסקיות על בסיס נתוני המערכת בזמן אמת. צפו במבט על הכולל את כל פעילות המערכת. כל אחד יכול לתפעל את הדוחות במספר לחיצות בודדות.
קלות השימוש וההתאמה לעסק שלך  
היות והתוכנה נבנתה על בסיס כלי פיתוח חדשניים, כל משתמש נכנס לעבודה עם התוכנה תוך דקות ספורות. בנוסף לכך, אנו מלווים אתכם לאורך כל העבודה על התוכנה. בהתאם לצורך אנו מבצעים התאמות תוכנה עבורכם.
התוכנה האהובה על אנשי המכירות
כל משתמשי התוכנה אוהבים לעבוד בה. התוכנה בנויה בצורה ברורה ונוחה לעבודה. התוכנה מהירה ומאפשרת לעבוד בצורה חכמה וקלה כיוון שהיא נבנתה במיוחד עבור שוק הנדל"ן.  מעל 20 שנות נסיון בתחום פיתוח תוכנות CRM אפשרו לנו ליצור מוצר מוביל ופשוט לעבודה על ידי כל אחד. התוכנה עובדת מהר ובצורה חלקה.
 
התאמות לתוכנת השיווק בקלות ובמהירות  
ממשק משתמש פשוט וקל !
התוכנה פותחה במיוחד עבור שוק הנדל"ן. היות וכך, ממשק המשתמש אינטואיטיבי ופשוט. תוך דקות ניתן לעבוד עם התוכנה בצורה יעילה ונוחה. התוכנה מציבה כל משתמש ברמת ההרשאה המתאימה לו ומציגה לו בדיוק את המידע אותו הוא צריך בכדי לבצע את משימתו. בצורה זו התוכנה מאפשרת לכם לעבוד בצורה חכמה ופשוטה. המסכים העיקריים מאפשרים התאמת שדות תצוגה במסך. ישנו סימון צבעים לתהליכי העבודה השונים בתוכנה. את הדוחות המועדפים ניתן לתכנן ולשמור לשימוש חוזר. מתוך התוכנה ניתן להוציא, בהתאם לרמת ההרשאה את כל המידע בצורה נוחה וברורה לקבצי אקסל. אין צורך להשקיע באנשי מיחשוב יקרים בכדי לתכנן ולבצע את הדוחות.
עובדים מכל מכשיר
התוכנה נגישה מכל מכשיר PC או MAC המחובר לאינטרנט . מחשב, טאבלט, סמארטפון וכו'. תכונה זו מאפשרת לכם להיות בעניינים בכל מקום שאתם נמצאים בעולם. קבלו את המתעניינים החדשים, המשימות, יומן הפגישות וכל הדוחות מכל מקום ובכל זמן.
 
 
   
 
 
 
  לקבלת מידע נוסף נא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:  
 
 
 
   
שלח
           
 
 
בין לקוחותינו
 

תוכנת נדל"ן - CRM לניהול נדל"ן

תוכנת נדלן לשיווק נדלן ונכסים
תוכנת נדלן לניהול נכסים - חוזי שכירות
תוכנת נדלן לניהול רוכשים ודיירים
תוכנת נדלן לניהול שינויי דיירים
תוכנת נדלן להתחדשות עירונית - תמא38
תוכנת נדלן פורטל רוכשים ודיירים
   
יצירת קשר
076-5480044
ביאליק 6  בנדרי סנטר
ראשון לציון