ASPxHyperLink  
  צור קשר                 | דף הבית לתוכנה | תוכנה לניהול רוכשים ודיירים | תוכנה לשינויי דיירים | תוכנת נכסים | תוכנת שיווק נדל"ן
 
  ניהול מודעות מאמרים פורומים בעלי מקצוע השוואת מחירים תוכנת נדלן
 
 
אדריכלות
איכות הסביבה
אימון וגישור / קואצינג
בדק בית וליקויי בניה
בניה פרטית
דיני מקרקעין
ייעוץ משכנתאות
נדל"ן מניב
עיצוב פנים
עיצוב פנים מסחרי ומשרדים
קבוצות רכישה
שוכרים ומשכירים
שיפוץ בתים משותפים
שיפוץ הבית
תוכנת נדל"ן
תמ"א 38 - חיזוק מבנים

 תנאי שימוש      

תנאי שימוש באתר - הסכם שימוש באתר Nadlan2u.co.il

ברוכים הבאים לאתר - Nadlan2u.co.il, פורטל העסקים והמידע בתחום הנדל"ן ("האתר").

השימוש באתר ובשירותים המוצעים כפוף לקבלתו המוחלטת של הסכם השימוש שלהלן.

במקרה של שאלה או אי בהירות כלשהי, יש להפנות שאלות בדואר אלקטרוני ל admin@Nadlan2u.co.il

ההסכם ותנאי השימוש באתר מנוסחים מטעמי נוחות בלשון זכר, והינם מתייחסים לנשים ולגברים כאחד.

כללי
"אתר"   www.Nadlan2u.co.il

"תכנים" או "מידע" - התכנים המופעים באתר לרבות תמונות, טקסט, קטעי וידאו, קטעי קול, תוכנות, קבצי גרפים, יישומים, עיצובים וכו'. לרבות תוכן שנמסר על ידי מי מהגולשים או המפרסמים.

"המשתמש" או "הגולש" – מי שקורא ו\או מעיין בתכני האתר, בין במישרין ובין בעקיפין, באמצעות מחשב ו\או כל אמצעי אחר.

התכנים שבאתר אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר חוות דעת מקצועית , עצה או תחליף להתייעצות עם מומחה. מטרת התכנים המופיעים באתר לסייע לגולשים ולמשתמשים באתר להרחיב את בסיס הידע האישי שלהם בלבד ולאפשר להם לדעת יותר. לעיתים, התכנים מבטאים אסכולה מסוימת או דעה אישית של הכותב בלבד. התכנים שבאתר, הנם תלויים בנסיבותיו ובעובדותיו של כל מקרה, ולכן יש להתייחס אליהם במידת הזהירות הנדרשת. אחריות התכנים והמידע המופיעים באתר ניתנים "כמות שהם" (AS IS) וללא אחריות מכל סוג שהוא.

התכנים לא מהווים עצה או חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה בתחום. לא תהיה לגולש / משתמש כל דרישה, טענה או תביעה, מכל סוג שהוא כלפי Nadlan2u.co.il ו/או צוות הכותבים ו/או בעליו של האתר ו/או העורכים, העובדים, אנשי השיווק והפרסום, כותבי המאמרים, היועצים המשתתפים בעריכתו או המפרסמים באתר. כל שימוש באתר ו/או הסתמכות על תכניו הינה על אחריותו הבלעדית והמלאה של הגולש / משתמש. מערכת האתר אינה אחראית על התכנים באתר לרבות לעניין זכויות יוצרים, לשון הרע, הוצאת דיבה, פגיעה בפרטיות ואמינות המידע של התכנים האמורים. מערכת האתר משתדלת שהמידע יהיה מדויק ואמין, אם כי יתכנו שיבושים ואי דיוקים, בין היתר, בשל תקלות טכניות, טעויות אנוש ו\או מעשים\מחדלים של צדדים שלישיים.

מובהר בזאת כי מערכת האתר לא תהיה אחראית לכל נזק עקיף ו\או ישיר שיגרם למשתמש כתוצאה מהסתמכות ו\או שימוש בתכנים ובמידע המתפרסם באתר. גולש אשר מפרסם מאמר, תמונה או מידע  אחר באתר מצהיר בזאת במפורש כי הינו בעל מלוא זכויות הקניין הרוחני והחומרי של המאמר ו/ או מורשה על ידי בעל זכויות הקניין לבצע פעולה זו ובעצם הפעולה הזו, מקבל על עצמו את האחריות לכל תביעה או קובלנה מצד שלישי ו\או מהבעלים המקורים של התכנים לפעולה שביצע ו\או לפעולה שביצעה מערכת האתר בתכנים ששלח.

הגולש מצהיר כי ידוע לו שלאחר העלאת התכנים לאתר, רשאית מערכת האתר לעשות בהם ככל העולה על רוחה לרבות שכתוב, העלאה לאתר אחר הנושא שם מתחם אחר, עריכה וכו' וכי לא יהיו לו כל קובלנות על כך. מובהר בזאת כי התכנים שימסרו לפרסום באתר הינם לשימוש חופשי ובפרסומם מאשר המפרסם לאתר להעתיקם, לשכתבם ולפרסמם בכל מדיה שימצא לנכון.

מערכת האתר תהיה ראשית להוריד או לשנות באתר מאמר שפורסם, ללא חובת נימוק.

שמירה על פרטיות
במסגרת הפעלת האתר נאספים סוגים שונים של מידע בקשר לשימושך באתר. המידע נאסף באופן סטטיסטי בלבד. השימוש במידע זה נועד על מנת לייעל ולשפר את האתר. בהסכמתך לתנאי השימוש, הנך מרשה לאתר לעשות שימוש במידע שייאגר וייאסף אודות שימושך באתר לצורך הפקת ניתוח סטטיסטי והעברתו לצדדים שלישיים כל עוד המידע אינו מזהה אותך באופן אישי ובכפוף להוראות החוק כמו כן, האתר רשאי להשתמש בפרטים שמסרת לצורך שיפור השירותים שמוצעים לך באתר, וכן ליצירת קשר עמך והתאמת האתר להעדפותיך וצרכיך האישיים.

מטרת האתר הינה לגשר בינך לבין גורמים בתחום הנדל"ן ומפרסמיו. בשום מקרה לא נמסור את פרטיך האישיים או המזהים אותך אישית, ללא קבלת הסכמתך כמקובל על פי חוק.

בכל עת עומדת לך הזכות להימחק מרשימות התפוצה של האתר, באמצעות הסרה מרשימת התפוצה.

פרסום
הגולש מסכים שהאתר יכלול פרסום ופרסומות, לרבות באמצעות "באנרים" ו\או כתבות פרסומיות ו\או כל שימוש אחר שימצא לנכון באמצעי הפרסום והחשיפה באתר לרבות פרסום קולי, וידאו, סרטוני פלש וכו'.

זכויות קניין רוחני
מלוא זכויות הקניין הרוחני באתר, לרבות זכויות בקוד המחשב המפעיל את האתר, זכויות היוצרים בתכנים המצויים באתר למעט במידה וניתן הקרדיט לאחר בגוף המאמר או הכתבה, (להלן "התכנים") הינן של Nadlan2u.co.il בלבד . אין להפיץ, להעתיק, להציג בפומבי ו/או למסור לצד שלישי כל חלק מן התכנים כאמור בלא קבלת הסכמת האתר מראש ובכתב.

מקום שיפוט מוסכם
המשתמש מצהיר בזאת כי כל עניין ומחלוקת הנובע מהשימוש באתר תתברר בבית המשפט של העיר תל-אביב יפו או ראשון לציון.

תנאי השימוש בפורומים
בהוסיפך הודעה לפורום של האתר, מתחייב הגולש שתוכן ההודעה יהיה נקי מהשמצות ו/או מהוצאת דיבה ו/או מניסוחים שאינם ראויים ו/או מפרסומות ומהתקפות אישיות וכן שלא יהיה בהודעה משום עבירה על חוק כלשהו. מערכת האתר ומנהלי הפורומים רשאים למחוק כל הודעה שלא תעמוד בתנאים הללו, ואף לאסור על משתמש מסוים לכתוב בפורומים, על פי שיקול דעתם.

מנהלי האתר שומרים לעצמם את הזכות לעדכן מעת לעת את תנאי השימוש ללא צורך בהודעה מוקדמת, ועל הגולשים / משתמשים להתעדכן עצמאית בשינויים אלו.

תכנים המוצגים באתר ונמסרו למערכת האתר ע"י המפרסמים השונים או כותבי הכתבות, מאמרים סקרים וכו' הנם באחריותם הבלעדית של אותם מפרסמים. כל הסתמכות של משתמש / גולש ו/או צד שלישי כלשהו, על כל תוכן ו/או פרסומות ו/או מידע ו/או מוצרים ו/או שירותים דעות ועמדות, המוצגים ו/או מפורסמים באתר ו/או באתרים אליהם קיימת אפשרות הפניה, כאמור, לרבות בתוכן, במידע, בדעות ועמדות המוצגות ו/או מפורסמות שם, נעשה על פי שיקול דעתו של המשתמש ועל אחריותו הבלעדית.

מפעילי האתר לא יהיו אחראים לכל אובדן, נזק, הפסד או הוצאה שייגרמו למשתמש ו/או לצד שלישי כלשהו בקשר עם כל מעשה ו/או מחדל שמקורו בצד שלישי כלשהו. מפעילי האתר לא יהיו אחראים לכל מחדל ו/או פעולה, מכל סוג שהוא, שתוליד קשר בין המשתמש / גולש לבין צד שלישי כלשהו ו/או שמקורה בקשר כזה, אף אם המשתמש / גולש למד לראשונה אודות הצד השלישי מתוך האתר ו/או המפרסמים ו/או התכנים באתר. מפעילי האתר לא יהיו אחראים לכל התקשרות שתיווצר בין משתמש / גולש לבין צד שלישי, ולא יהיו אחראים לטיב ו/או איכות המוצר /ים ו/או השירות /ים הניתנים ו/או מוצעים למשתמש על ידי צד שלישי. מפעילי האתר לא יהיו אחראים, ולא יישאו, במישרין ו/או בעקיפין, בכל נזק שהוא, ישיר, תוצאתי, עקיף או מיוחד, כספי או אחר, שנגרם למשתמש / גולש ו/או לצד שלישי כלשהו עקב או כתוצאה משימוש או הסתמכות על מידע ו/או שירות שמופיע או מוצע באתר ו/או באתר של צד שלישי, לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח כלשהוא שייגרמו מכל סיבה שהיא. מערכת האתר תהיה רשאית לדרוש את חידוש הרישום ו\או פרטים ביחס אליהם לפי שיקול דעתה הבלעדי.

מערכת האתר רשאית לפי שיקול דעתה הבלעדי, למנוע גישה לאתר במקרה של שימוש שלא כדין או בכל מקרה אחר של שימוש לרעה ו\או פגיעה שלא כדין ו\או רישום רשלני ו\או כוזב לאתר, וזאת מבלי לגרוע מכל סעד אחר.

תקלות ואבטחת מידע
הגולש מצהיר כי ידוע לו שיתכנו נסיבות, בין בשליטת מערכת האתר ובין שלא בשליטתה, לרבות הפסקות חשמל, נפילת שרתים, פריצת גורמים שאינם מורשים לאתר וטעויות אנוש, בהן יאבד מידע ו\או יוצג מידע חלקי ו\או מוטעה ו\או לא תתאפשר הגלישה באתר ו\או יילקחו פרטים שנמסרו על ידו לאתר, וכל תקלה אפשרית אחרת, זאת מתוך הכרה במגבלות הקיימות באינטרנט. בהמשך לאמור ומתחייב הגולש שלא לתבוע ו\או לטעון כנגד מערכת האתר ו\או צד שלישי כלשהו בגין אירועים הנזכרים לעיל.

הגבלת התיישנות
הגולש / משתמש מסכים בזאת, כי כל תביעה \ואו דרישה נגד מערכת האתר תוגבל לתקופה של 3 חודשים ממועד פרסומה ו\או הופעתה באתר לראשונה, והצדדים רואים בכך הסכם לתקופת התיישנות כמשמעו לפי כל דין וחוק.

שימוש בתוכנות שבאתר
המשתמש מצהיר בזאת כי האתר אינו אחראי לשמירת המידע והתוכן שבאתר וכי האתר יעשה ככל יכולתו לגיבוי הנתונים ושימורם אולם אינו מתחייב לשמור על הנתונים והאחראי הבלעדי לשמירת הנתונים הינו המשתמש .

הסכם רישיון שימוש לתוכנת הניהול שבאתר
בין האתר / החברה (nadlan2u.co.il) לבין הלקוח (משתמש התוכנה שבאתר).

האמור בהסכם זה מתייחס באופן שווה לשני המינים ומנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד.

הואיל והאתר הינו בעל הזכויות בתוכנה שבאתר לרבות זכויות יוצרים, הפצה, שיווק, מכירה, תמיכה, הטמעה ו/או כל זכות קניינית אחרת והואיל והלקוח מעוניין להשתמש בתוכנה שבאתר והואיל ובדק ומצא כי התוכנה מתאימה לצרכיו לפיכך הוסכם והותנה בין הצדדים: הלקוח מצהיר כי התוכנה, האתר והמידע שבתוכו כולל הסודות המסחריים והמקצועיים הינם בבעלות האתר גם לאחר מתן גישה ללקוח לשימוש בתוכנה ובאתר. המידע שנצבר במסד הנתונים והוזן על ידי הלקוח במשך תקופת השימוש ובהתאם לרישיון השימוש, שייך ללקוח.

הלקוח מסכים כי הסכם רישיון שימוש זה הינו היחידי בין הצדדים ומצהיר על הסכמתו לכל תנאיו.

האתר רשאי לשנות ולעדכן בכל עת את תנאי רישיון זה.

לקוח הנמצא במסגרת שימוש ושירות ועומד בתשלומיו כפי שהתחייב, תספק החברה ללקוח הדרכה לתוכנה בימים א-ה 9:00-18:00 ובימי ו' וערבי חג משעה 9:00-13:00. (לא כולל ימי שבתון וחג)

שירות ההדרכה לתוכנה יינתן טלפונית ובמידת הצורך יאפשר הלקוח השתלטות מרחוק על מחשבו לצורך מתן הסבר מורחב במידה ולא ניתן לספקו טלפונית.

לקוח הרוצה הדרכה אישית בביתו או משרדו יוכל לרכוש שעות הדרכה על פי המחירון הנהוג באתר ובחברה.

ידוע ללקוח כי אין האתר מספק חומרי הדרכה מכל סוג שהוא ולא תהייה ללקוח כל תביעה או מענה בקשר לכך.

הלקוח מתחייב לדאוג למחשב , למערכת הפעלה ולתוכנת דפדפן ותוספים מתאימים לצורך הפעלת התוכנה שבאתר. דפדפן מומלץ הינו אקפלורר 7 ורזולוציית מסך של 1024 על 768 פיקסלים.

לצורך הפעלה תקינה של התוכנה ייתכנו עדכוני גרסה מפעם לפעם והתוכנה תתעדכן באופן אוטומטי.

האתר ועובדיו מתחייבים לשמור על סודיות בכל הנוגע לנתוני הלקוח הנמצאים במסד הנתונים של התוכנה.

האתר ותוכנת הניהול יתעדכנו מעת לעת אך אין האתר אחראי והמודולים השונים והפונקציות שבתוכנה או באתר יתאימו לצרכיו של הלקוח.

הלקוח מסכים בזאת לקבל דיוור בדוא"ל ומסכים לקבל הצעות לשירותים נוספים אשר יוצעו לו מעת לעת.

האתר רשאי לא לתת תמיכה והדרכה ללקוח במידה ולא שילם את דמי השימוש והשירות לתוכנה. האתר רשאי לא לתת תמיכה והדרכה כתוצאה משימוש שאינו על פי הוראות השימוש של החברה בתוכנה או באתר ו/או כתוצאה במחשב או חומרה שאינו מתאים לדרישות השימוש בתוכנה ו/או בכל תקלת מחשב או חומרה כתוצאה של הפעלת תוכנה או חומרה אחרת במחשב הלקוח.

אין הסכם זה מבטיח ללקוח שלא יהיו פגמים באתר ו/או בתוכנה אבל האתר יעשה ככל יכולתו לתקן את התוכנה שבאתר במידת הצורך.

הלקוח יקבל רישיון שימוש בתוכנת הניהול כל עוד הינו מצוי בהסכם שירות ולאחר תום הסכם השירות לא יהיה הלקוח זכאי לכל זכות בתוכנה.

האתר שומר לעצמו את כל הזכויות שלא נרשמו והוענקו בהסכם זה למשתמש ומובהר בזאת כי כל זכות יוצרים כל שהיא ו/או כל זכות אחרת המוגנת על פי דיני הקניין בין עם רשומה ובין עם לא ו/או כל דין אחר בקשר לתוכנת הניהול שבאתר הינן של האתר.

רישיון השימוש ניתן ללקוח בתמורה לתשלום דמי השימוש והשירות עבור התוכנה והינו לעוסק מורשה אחד ולמשתמש אחד בלבד. כל תוספת של משתמש או עוסק מורשה מחויבת בתשלום נוסף על פי מחירון החברה.

הלקוח מתחייב לא להעביר את זכות השימוש בתוכנה לצד ג' ללא אישור האתר. החברה רשאית להעביר את זכויותיה ו/או לפעול באמצעות צד ג' כלשהוא.

הלקוח יוכל להודיע על סיום ההתקשרות והפסקת השימוש בתוכנת הניהול שבאתר ועליו לדאוג להוריד את כל המידע הקשור אליו למחשבו האישי בעזרת מודול ייצוא הקבצים המיועד לכך.

אחריות האתר מוגבלת לכתוב בהסכם זה בלבד. האתר לא יישא בכל אחריות אחרת במפורש או שלא במפורש לרבות תשלום בגין דמי פיצויים כלשהם ו/או נזק ישיר או עקיף מכל סוג שהוא שייגרמו ללקוח ו/או לצד ג' כלשהו משימוש באתר או בתוכנה. כל האחריות לגיבוי הנתונים יחול על הלקוח. הורדת גיבוי הינה באמצעות מודול ייצוא הנתונים המצוי בתוכנה.

הלקוח מוותר בזאת על כל תביעה כנגד האתר ואו החברה ו/או עובדיה ובעליה הקשורה לאובדן מידע ו/או נתונים מכל סיבה שהיא.

בכל מקרה של תביעה ו/או טענה ו/או דרישה כזו או אחרת של הלקוח כלפי האתר / החברה או בעליה תהא מוגבלת לסכום ששילם הלקוח בשנת שירות אחת או רכישת עותק רישיון לשימוש לתוכנה כפי ששילם הלקוח בעבור השימוש בתוכנה.

בכל הגשת תביעה של הלקוח לאתר / החברה ו/או בעליה מוותר הלקוח על המשך השימוש בתוכנת הניהול.

בכל מקרה לא יישא האתר / החברה ו/או בעליה כל אחריות על אי התאמה או נזק אפשרי שיטען הלקוח אם וכאשר יחזיר האתר את תשלומיו של הלקוח.

האתר מתחייב לשמור על המחיר שסוכם ונרשם על ידי החברה בהצעת המחיר החתומה שחתם עליה הלקוח וזאת לאורך תקופת ההתחייבות לשמירת מחיר במידה וצוינה במפורש בהצעת המחיר אלא עם יחרוג הלקוח מגודל מסד נתונים העולה על 25 מגה-בייט ו/או צריכה של קו תקשורת מעבר ל 1 ג'יגה-בייט לחודש.

הלקוח מתחייב לשלם בגין דמי השימוש והשירות בתוכנה בהתאם לתקופת ההתחייבות המינימאלית כפי שנרשמה בהצעת המחיר שניתנה ללקוח ונחתמה על ידי הלקוח.

בכל מקרה של סתירה בין החשבון שקיבל הלקוח לבין הכתוב בספרי החברה והאתר יהיו ספרי החברה אלו הנחשבים לחשבון תשלום הלקוח.

אי תשלום במועדים שנקבעו עם הלקוח יישא ריבית פיגורים בשיעור הגבוה הנהוג בבנק לאומי וכן יישא הוצאות גבייה והפרשי הצמדה על פי מדניות האתר.

בכל מקרה במידה ויפסיק הלקוח לשלם לאתר את שהתחייב לא יוכל הלקוח להיכנס לתוכנה שבאתר ולהשתמש בה.

תנאי שימוש במערכת הלידים (הפניות)
• הסכם זה הינו בין חברת אי.אל.סי פרויקטים בע"מ ("החברה") והלקוח ("המזמין") המזמין ויכנס לתוקף עם חתימתו.
• עלות הפניית מתעניין במייל הינה כפי שסוכם עם הלקוח ועל פי דף אישור ההזמנה הנשלח ללקוח עם חיוב חשבונו החודשי / תקופתי.

תנאי שימוש באתר - הסכם שימוש באתר Nadlan2u.co.il

ברוכים הבאים לאתר - Nadlan2u.co.il, פורטל העסקים והמידע בתחום הנדל"ן ("האתר").

השימוש באתר ובשירותים המוצעים כפוף לקבלתו המוחלטת של הסכם השימוש שלהלן.

במקרה של שאלה או אי בהירות כלשהי, יש להפנות שאלות בדואר אלקטרוני ל admin@Nadlan2u.co.il

ההסכם ותנאי השימוש באתר מנוסחים מטעמי נוחות בלשון זכר, והינם מתייחסים לנשים ולגברים כאחד.

כללי
"אתר"   www.Nadlan2u.co.il

"תכנים" או "מידע" - התכנים המופעים באתר לרבות תמונות, טקסט, קטעי וידאו, קטעי קול, תוכנות, קבצי גרפים, יישומים, עיצובים וכו'. לרבות תוכן שנמסר על ידי מי מהגולשים או המפרסמים.

"המשתמש" או "הגולש" – מי שקורא ו\או מעיין בתכני האתר, בין במישרין ובין בעקיפין, באמצעות מחשב ו\או כל אמצעי אחר.

התכנים שבאתר אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר חוות דעת מקצועית , עצה או תחליף להתייעצות עם מומחה. מטרת התכנים המופיעים באתר לסייע לגולשים ולמשתמשים באתר להרחיב את בסיס הידע האישי שלהם בלבד ולאפשר להם לדעת יותר. לעיתים, התכנים מבטאים אסכולה מסוימת או דעה אישית של הכותב בלבד. התכנים שבאתר, הנם תלויים בנסיבותיו ובעובדותיו של כל מקרה, ולכן יש להתייחס אליהם במידת הזהירות הנדרשת. אחריות התכנים והמידע המופיעים באתר ניתנים "כמות שהם" (AS IS) וללא אחריות מכל סוג שהוא.

התכנים לא מהווים עצה או חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה בתחום. לא תהיה לגולש / משתמש כל דרישה, טענה או תביעה, מכל סוג שהוא כלפי Nadlan2u.co.il ו/או צוות הכותבים ו/או בעליו של האתר ו/או העורכים, העובדים, אנשי השיווק והפרסום, כותבי המאמרים, היועצים המשתתפים בעריכתו או המפרסמים באתר. כל שימוש באתר ו/או הסתמכות על תכניו הינה על אחריותו הבלעדית והמלאה של הגולש / משתמש. מערכת האתר אינה אחראית על התכנים באתר לרבות לעניין זכויות יוצרים, לשון הרע, הוצאת דיבה, פגיעה בפרטיות ואמינות המידע של התכנים האמורים. מערכת האתר משתדלת שהמידע יהיה מדויק ואמין, אם כי יתכנו שיבושים ואי דיוקים, בין היתר, בשל תקלות טכניות, טעויות אנוש ו\או מעשים\מחדלים של צדדים שלישיים.

מובהר בזאת כי מערכת האתר לא תהיה אחראית לכל נזק עקיף ו\או ישיר שיגרם למשתמש כתוצאה מהסתמכות ו\או שימוש בתכנים ובמידע המתפרסם באתר. גולש אשר מפרסם מאמר, תמונה או מידע  אחר באתר מצהיר בזאת במפורש כי הינו בעל מלוא זכויות הקניין הרוחני והחומרי של המאמר ו/ או מורשה על ידי בעל זכויות הקניין לבצע פעולה זו ובעצם הפעולה הזו, מקבל על עצמו את האחריות לכל תביעה או קובלנה מצד שלישי ו\או מהבעלים המקורים של התכנים לפעולה שביצע ו\או לפעולה שביצעה מערכת האתר בתכנים ששלח.

הגולש מצהיר כי ידוע לו שלאחר העלאת התכנים לאתר, רשאית מערכת האתר לעשות בהם ככל העולה על רוחה לרבות שכתוב, העלאה לאתר אחר הנושא שם מתחם אחר, עריכה וכו' וכי לא יהיו לו כל קובלנות על כך. מובהר בזאת כי התכנים שימסרו לפרסום באתר הינם לשימוש חופשי ובפרסומם מאשר המפרסם לאתר להעתיקם, לשכתבם ולפרסמם בכל מדיה שימצא לנכון.

מערכת האתר תהיה ראשית להוריד או לשנות באתר מאמר שפורסם, ללא חובת נימוק.

שמירה על פרטיות
במסגרת הפעלת האתר נאספים סוגים שונים של מידע בקשר לשימושך באתר. המידע נאסף באופן סטטיסטי בלבד. השימוש במידע זה נועד על מנת לייעל ולשפר את האתר. בהסכמתך לתנאי השימוש, הנך מרשה לאתר לעשות שימוש במידע שייאגר וייאסף אודות שימושך באתר לצורך הפקת ניתוח סטטיסטי והעברתו לצדדים שלישיים כל עוד המידע אינו מזהה אותך באופן אישי ובכפוף להוראות החוק כמו כן, האתר רשאי להשתמש בפרטים שמסרת לצורך שיפור השירותים שמוצעים לך באתר, וכן ליצירת קשר עמך והתאמת האתר להעדפותיך וצרכיך האישיים.

מטרת האתר הינה לגשר בינך לבין גורמים בתחום הנדל"ן ומפרסמיו. בשום מקרה לא נמסור את פרטיך האישיים או המזהים אותך אישית, ללא קבלת הסכמתך כמקובל על פי חוק.

בכל עת עומדת לך הזכות להימחק מרשימות התפוצה של האתר, באמצעות הסרה מרשימת התפוצה.

פרסום
הגולש מסכים שהאתר יכלול פרסום ופרסומות, לרבות באמצעות "באנרים" ו\או כתבות פרסומיות ו\או כל שימוש אחר שימצא לנכון באמצעי הפרסום והחשיפה באתר לרבות פרסום קולי, וידאו, סרטוני פלש וכו'.

זכויות קניין רוחני
מלוא זכויות הקניין הרוחני באתר, לרבות זכויות בקוד המחשב המפעיל את האתר, זכויות היוצרים בתכנים המצויים באתר למעט במידה וניתן הקרדיט לאחר בגוף המאמר או הכתבה, (להלן "התכנים") הינן של Nadlan2u.co.il בלבד . אין להפיץ, להעתיק, להציג בפומבי ו/או למסור לצד שלישי כל חלק מן התכנים כאמור בלא קבלת הסכמת האתר מראש ובכתב.

מקום שיפוט מוסכם
המשתמש מצהיר בזאת כי כל עניין ומחלוקת הנובע מהשימוש באתר תתברר בבית המשפט של העיר תל-אביב יפו או ראשון לציון.

תנאי השימוש בפורומים
בהוסיפך הודעה לפורום של האתר, מתחייב הגולש שתוכן ההודעה יהיה נקי מהשמצות ו/או מהוצאת דיבה ו/או מניסוחים שאינם ראויים ו/או מפרסומות ומהתקפות אישיות וכן שלא יהיה בהודעה משום עבירה על חוק כלשהו. מערכת האתר ומנהלי הפורומים רשאים למחוק כל הודעה שלא תעמוד בתנאים הללו, ואף לאסור על משתמש מסוים לכתוב בפורומים, על פי שיקול דעתם.

מנהלי האתר שומרים לעצמם את הזכות לעדכן מעת לעת את תנאי השימוש ללא צורך בהודעה מוקדמת, ועל הגולשים / משתמשים להתעדכן עצמאית בשינויים אלו.

תכנים המוצגים באתר ונמסרו למערכת האתר ע"י המפרסמים השונים או כותבי הכתבות, מאמרים סקרים וכו' הנם באחריותם הבלעדית של אותם מפרסמים. כל הסתמכות של משתמש / גולש ו/או צד שלישי כלשהו, על כל תוכן ו/או פרסומות ו/או מידע ו/או מוצרים ו/או שירותים דעות ועמדות, המוצגים ו/או מפורסמים באתר ו/או באתרים אליהם קיימת אפשרות הפניה, כאמור, לרבות בתוכן, במידע, בדעות ועמדות המוצגות ו/או מפורסמות שם, נעשה על פי שיקול דעתו של המשתמש ועל אחריותו הבלעדית.

מפעילי האתר לא יהיו אחראים לכל אובדן, נזק, הפסד או הוצאה שייגרמו למשתמש ו/או לצד שלישי כלשהו בקשר עם כל מעשה ו/או מחדל שמקורו בצד שלישי כלשהו. מפעילי האתר לא יהיו אחראים לכל מחדל ו/או פעולה, מכל סוג שהוא, שתוליד קשר בין המשתמש / גולש לבין צד שלישי כלשהו ו/או שמקורה בקשר כזה, אף אם המשתמש / גולש למד לראשונה אודות הצד השלישי מתוך האתר ו/או המפרסמים ו/או התכנים באתר. מפעילי האתר לא יהיו אחראים לכל התקשרות שתיווצר בין משתמש / גולש לבין צד שלישי, ולא יהיו אחראים לטיב ו/או איכות המוצר /ים ו/או השירות /ים הניתנים ו/או מוצעים למשתמש על ידי צד שלישי. מפעילי האתר לא יהיו אחראים, ולא יישאו, במישרין ו/או בעקיפין, בכל נזק שהוא, ישיר, תוצאתי, עקיף או מיוחד, כספי או אחר, שנגרם למשתמש / גולש ו/או לצד שלישי כלשהו עקב או כתוצאה משימוש או הסתמכות על מידע ו/או שירות שמופיע או מוצע באתר ו/או באתר של צד שלישי, לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח כלשהוא שייגרמו מכל סיבה שהיא. מערכת האתר תהיה רשאית לדרוש את חידוש הרישום ו\או פרטים ביחס אליהם לפי שיקול דעתה הבלעדי.

מערכת האתר רשאית לפי שיקול דעתה הבלעדי, למנוע גישה לאתר במקרה של שימוש שלא כדין או בכל מקרה אחר של שימוש לרעה ו\או פגיעה שלא כדין ו\או רישום רשלני ו\או כוזב לאתר, וזאת מבלי לגרוע מכל סעד אחר.

תקלות ואבטחת מידע
הגולש מצהיר כי ידוע לו שיתכנו נסיבות, בין בשליטת מערכת האתר ובין שלא בשליטתה, לרבות הפסקות חשמל, נפילת שרתים, פריצת גורמים שאינם מורשים לאתר וטעויות אנוש, בהן יאבד מידע ו\או יוצג מידע חלקי ו\או מוטעה ו\או לא תתאפשר הגלישה באתר ו\או יילקחו פרטים שנמסרו על ידו לאתר, וכל תקלה אפשרית אחרת, זאת מתוך הכרה במגבלות הקיימות באינטרנט. בהמשך לאמור ומתחייב הגולש שלא לתבוע ו\או לטעון כנגד מערכת האתר ו\או צד שלישי כלשהו בגין אירועים הנזכרים לעיל.

הגבלת התיישנות
הגולש / משתמש מסכים בזאת, כי כל תביעה \ואו דרישה נגד מערכת האתר תוגבל לתקופה של 3 חודשים ממועד פרסומה ו\או הופעתה באתר לראשונה, והצדדים רואים בכך הסכם לתקופת התיישנות כמשמעו לפי כל דין וחוק.

שימוש בתוכנות שבאתר
המשתמש מצהיר בזאת כי האתר אינו אחראי לשמירת המידע והתוכן שבאתר וכי האתר יעשה ככל יכולתו לגיבוי הנתונים ושימורם אולם אינו מתחייב לשמור על הנתונים והאחראי הבלעדי לשמירת הנתונים הינו המשתמש .

הסכם רישיון שימוש לתוכנת הניהול שבאתר
בין האתר / החברה (nadlan2u.co.il) לבין הלקוח (משתמש התוכנה שבאתר).

האמור בהסכם זה מתייחס באופן שווה לשני המינים ומנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד.

הואיל והאתר הינו בעל הזכויות בתוכנה שבאתר לרבות זכויות יוצרים, הפצה, שיווק, מכירה, תמיכה, הטמעה ו/או כל זכות קניינית אחרת והואיל והלקוח מעוניין להשתמש בתוכנה שבאתר והואיל ובדק ומצא כי התוכנה מתאימה לצרכיו לפיכך הוסכם והותנה בין הצדדים: הלקוח מצהיר כי התוכנה, האתר והמידע שבתוכו כולל הסודות המסחריים והמקצועיים הינם בבעלות האתר גם לאחר מתן גישה ללקוח לשימוש בתוכנה ובאתר. המידע שנצבר במסד הנתונים והוזן על ידי הלקוח במשך תקופת השימוש ובהתאם לרישיון השימוש, שייך ללקוח.

הלקוח מסכים כי הסכם רישיון שימוש זה הינו היחידי בין הצדדים ומצהיר על הסכמתו לכל תנאיו.

האתר רשאי לשנות ולעדכן בכל עת את תנאי רישיון זה.

לקוח הנמצא במסגרת שימוש ושירות ועומד בתשלומיו כפי שהתחייב, תספק החברה ללקוח הדרכה לתוכנה בימים א-ה 9:00-18:00 ובימי ו' וערבי חג משעה 9:00-13:00. (לא כולל ימי שבתון וחג)

שירות ההדרכה לתוכנה יינתן טלפונית ובמידת הצורך יאפשר הלקוח השתלטות מרחוק על מחשבו לצורך מתן הסבר מורחב במידה ולא ניתן לספקו טלפונית.

לקוח הרוצה הדרכה אישית בביתו או משרדו יוכל לרכוש שעות הדרכה על פי המחירון הנהוג באתר ובחברה.

ידוע ללקוח כי אין האתר מספק חומרי הדרכה מכל סוג שהוא ולא תהייה ללקוח כל תביעה או מענה בקשר לכך.

הלקוח מתחייב לדאוג למחשב , למערכת הפעלה ולתוכנת דפדפן ותוספים מתאימים לצורך הפעלת התוכנה שבאתר. דפדפן מומלץ הינו אקפלורר 7 ורזולוציית מסך של 1024 על 768 פיקסלים.

לצורך הפעלה תקינה של התוכנה ייתכנו עדכוני גרסה מפעם לפעם והתוכנה תתעדכן באופן אוטומטי.

האתר ועובדיו מתחייבים לשמור על סודיות בכל הנוגע לנתוני הלקוח הנמצאים במסד הנתונים של התוכנה.

האתר ותוכנת הניהול יתעדכנו מעת לעת אך אין האתר אחראי והמודולים השונים והפונקציות שבתוכנה או באתר יתאימו לצרכיו של הלקוח.

הלקוח מסכים בזאת לקבל דיוור בדוא"ל ומסכים לקבל הצעות לשירותים נוספים אשר יוצעו לו מעת לעת.

האתר רשאי לא לתת תמיכה והדרכה ללקוח במידה ולא שילם את דמי השימוש והשירות לתוכנה. האתר רשאי לא לתת תמיכה והדרכה כתוצאה משימוש שאינו על פי הוראות השימוש של החברה בתוכנה או באתר ו/או כתוצאה במחשב או חומרה שאינו מתאים לדרישות השימוש בתוכנה ו/או בכל תקלת מחשב או חומרה כתוצאה של הפעלת תוכנה או חומרה אחרת במחשב הלקוח.

אין הסכם זה מבטיח ללקוח שלא יהיו פגמים באתר ו/או בתוכנה אבל האתר יעשה ככל יכולתו לתקן את התוכנה שבאתר במידת הצורך.

הלקוח יקבל רישיון שימוש בתוכנת הניהול כל עוד הינו מצוי בהסכם שירות ולאחר תום הסכם השירות לא יהיה הלקוח זכאי לכל זכות בתוכנה.

האתר שומר לעצמו את כל הזכויות שלא נרשמו והוענקו בהסכם זה למשתמש ומובהר בזאת כי כל זכות יוצרים כל שהיא ו/או כל זכות אחרת המוגנת על פי דיני הקניין בין עם רשומה ובין עם לא ו/או כל דין אחר בקשר לתוכנת הניהול שבאתר הינן של האתר.

רישיון השימוש ניתן ללקוח בתמורה לתשלום דמי השימוש והשירות עבור התוכנה והינו לעוסק מורשה אחד ולמשתמש אחד בלבד. כל תוספת של משתמש או עוסק מורשה מחויבת בתשלום נוסף על פי מחירון החברה.

הלקוח מתחייב לא להעביר את זכות השימוש בתוכנה לצד ג' ללא אישור האתר. החברה רשאית להעביר את זכויותיה ו/או לפעול באמצעות צד ג' כלשהוא.

הלקוח יוכל להודיע על סיום ההתקשרות והפסקת השימוש בתוכנת הניהול שבאתר ועליו לדאוג להוריד את כל המידע הקשור אליו למחשבו האישי בעזרת מודול ייצוא הקבצים המיועד לכך.

אחריות האתר מוגבלת לכתוב בהסכם זה בלבד. האתר לא יישא בכל אחריות אחרת במפורש או שלא במפורש לרבות תשלום בגין דמי פיצויים כלשהם ו/או נזק ישיר או עקיף מכל סוג שהוא שייגרמו ללקוח ו/או לצד ג' כלשהו משימוש באתר או בתוכנה. כל האחריות לגיבוי הנתונים יחול על הלקוח. הורדת גיבוי הינה באמצעות מודול ייצוא הנתונים המצוי בתוכנה.

הלקוח מוותר בזאת על כל תביעה כנגד האתר ואו החברה ו/או עובדיה ובעליה הקשורה לאובדן מידע ו/או נתונים מכל סיבה שהיא.

בכל מקרה של תביעה ו/או טענה ו/או דרישה כזו או אחרת של הלקוח כלפי האתר / החברה או בעליה תהא מוגבלת לסכום ששילם הלקוח בשנת שירות אחת או רכישת עותק רישיון לשימוש לתוכנה כפי ששילם הלקוח בעבור השימוש בתוכנה.

בכל הגשת תביעה של הלקוח לאתר / החברה ו/או בעליה מוותר הלקוח על המשך השימוש בתוכנת הניהול.

בכל מקרה לא יישא האתר / החברה ו/או בעליה כל אחריות על אי התאמה או נזק אפשרי שיטען הלקוח אם וכאשר יחזיר האתר את תשלומיו של הלקוח.

האתר מתחייב לשמור על המחיר שסוכם ונרשם על ידי החברה בהצעת המחיר החתומה שחתם עליה הלקוח וזאת לאורך תקופת ההתחייבות לשמירת מחיר במידה וצוינה במפורש בהצעת המחיר אלא עם יחרוג הלקוח מגודל מסד נתונים העולה על 25 מגה-בייט ו/או צריכה של קו תקשורת מעבר ל 1 ג'יגה-בייט לחודש.

הלקוח מתחייב לשלם בגין דמי השימוש והשירות בתוכנה בהתאם לתקופת ההתחייבות המינימאלית כפי שנרשמה בהצעת המחיר שניתנה ללקוח ונחתמה על ידי הלקוח.

בכל מקרה של סתירה בין החשבון שקיבל הלקוח לבין הכתוב בספרי החברה והאתר יהיו ספרי החברה אלו הנחשבים לחשבון תשלום הלקוח.

אי תשלום במועדים שנקבעו עם הלקוח יישא ריבית פיגורים בשיעור הגבוה הנהוג בבנק לאומי וכן יישא הוצאות גבייה והפרשי הצמדה על פי מדניות האתר.

בכל מקרה במידה ויפסיק הלקוח לשלם לאתר את שהתחייב לא יוכל הלקוח להיכנס לתוכנה שבאתר ולהשתמש בה.

תנאי שימוש במערכת הלידים (הפניות)
• הסכם זה הינו בין חברת אי.אל.סי פרויקטים בע"מ ("החברה") והלקוח ("המזמין") המזמין ויכנס לתוקף עם חתימתו.
• עלות הפניית מתעניין במייל הינה כפי שסוכם עם הלקוח ועל פי דף אישור ההזמנה הנשלח ללקוח עם חיוב חשבונו החודשי / תקופתי.
המחירים אינם כוללים מעמ
• המחירים אינם כוללים מעמ

תנאי שימוש באתר - הסכם שימוש באתר Nadlan2u.co.il

ברוכים הבאים לאתר - Nadlan2u.co.il, פורטל העסקים והמידע בתחום הנדל"ן ("האתר").

השימוש באתר ובשירותים המוצעים כפוף לקבלתו המוחלטת של הסכם השימוש שלהלן.

במקרה של שאלה או אי בהירות כלשהי, יש להפנות שאלות בדואר אלקטרוני ל admin@Nadlan2u.co.il

ההסכם ותנאי השימוש באתר מנוסחים מטעמי נוחות בלשון זכר, והינם מתייחסים לנשים ולגברים כאחד.

כללי
"אתר"   www.Nadlan2u.co.il

"תכנים" או "מידע" - התכנים המופעים באתר לרבות תמונות, טקסט, קטעי וידאו, קטעי קול, תוכנות, קבצי גרפים, יישומים, עיצובים וכו'. לרבות תוכן שנמסר על ידי מי מהגולשים או המפרסמים.

"המשתמש" או "הגולש" – מי שקורא ו\או מעיין בתכני האתר, בין במישרין ובין בעקיפין, באמצעות מחשב ו\או כל אמצעי אחר.

התכנים שבאתר אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר חוות דעת מקצועית , עצה או תחליף להתייעצות עם מומחה. מטרת התכנים המופיעים באתר לסייע לגולשים ולמשתמשים באתר להרחיב את בסיס הידע האישי שלהם בלבד ולאפשר להם לדעת יותר. לעיתים, התכנים מבטאים אסכולה מסוימת או דעה אישית של הכותב בלבד. התכנים שבאתר, הנם תלויים בנסיבותיו ובעובדותיו של כל מקרה, ולכן יש להתייחס אליהם במידת הזהירות הנדרשת. אחריות התכנים והמידע המופיעים באתר ניתנים "כמות שהם" (AS IS) וללא אחריות מכל סוג שהוא.

התכנים לא מהווים עצה או חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה בתחום. לא תהיה לגולש / משתמש כל דרישה, טענה או תביעה, מכל סוג שהוא כלפי Nadlan2u.co.il ו/או צוות הכותבים ו/או בעליו של האתר ו/או העורכים, העובדים, אנשי השיווק והפרסום, כותבי המאמרים, היועצים המשתתפים בעריכתו או המפרסמים באתר. כל שימוש באתר ו/או הסתמכות על תכניו הינה על אחריותו הבלעדית והמלאה של הגולש / משתמש. מערכת האתר אינה אחראית על התכנים באתר לרבות לעניין זכויות יוצרים, לשון הרע, הוצאת דיבה, פגיעה בפרטיות ואמינות המידע של התכנים האמורים. מערכת האתר משתדלת שהמידע יהיה מדויק ואמין, אם כי יתכנו שיבושים ואי דיוקים, בין היתר, בשל תקלות טכניות, טעויות אנוש ו\או מעשים\מחדלים של צדדים שלישיים.

מובהר בזאת כי מערכת האתר לא תהיה אחראית לכל נזק עקיף ו\או ישיר שיגרם למשתמש כתוצאה מהסתמכות ו\או שימוש בתכנים ובמידע המתפרסם באתר. גולש אשר מפרסם מאמר, תמונה או מידע  אחר באתר מצהיר בזאת במפורש כי הינו בעל מלוא זכויות הקניין הרוחני והחומרי של המאמר ו/ או מורשה על ידי בעל זכויות הקניין לבצע פעולה זו ובעצם הפעולה הזו, מקבל על עצמו את האחריות לכל תביעה או קובלנה מצד שלישי ו\או מהבעלים המקורים של התכנים לפעולה שביצע ו\או לפעולה שביצעה מערכת האתר בתכנים ששלח.

הגולש מצהיר כי ידוע לו שלאחר העלאת התכנים לאתר, רשאית מערכת האתר לעשות בהם ככל העולה על רוחה לרבות שכתוב, העלאה לאתר אחר הנושא שם מתחם אחר, עריכה וכו' וכי לא יהיו לו כל קובלנות על כך. מובהר בזאת כי התכנים שימסרו לפרסום באתר הינם לשימוש חופשי ובפרסומם מאשר המפרסם לאתר להעתיקם, לשכתבם ולפרסמם בכל מדיה שימצא לנכון.

מערכת האתר תהיה ראשית להוריד או לשנות באתר מאמר שפורסם, ללא חובת נימוק.

שמירה על פרטיות
במסגרת הפעלת האתר נאספים סוגים שונים של מידע בקשר לשימושך באתר. המידע נאסף באופן סטטיסטי בלבד. השימוש במידע זה נועד על מנת לייעל ולשפר את האתר. בהסכמתך לתנאי השימוש, הנך מרשה לאתר לעשות שימוש במידע שייאגר וייאסף אודות שימושך באתר לצורך הפקת ניתוח סטטיסטי והעברתו לצדדים שלישיים כל עוד המידע אינו מזהה אותך באופן אישי ובכפוף להוראות החוק כמו כן, האתר רשאי להשתמש בפרטים שמסרת לצורך שיפור השירותים שמוצעים לך באתר, וכן ליצירת קשר עמך והתאמת האתר להעדפותיך וצרכיך האישיים.

מטרת האתר הינה לגשר בינך לבין גורמים בתחום הנדל"ן ומפרסמיו. בשום מקרה לא נמסור את פרטיך האישיים או המזהים אותך אישית, ללא קבלת הסכמתך כמקובל על פי חוק.

בכל עת עומדת לך הזכות להימחק מרשימות התפוצה של האתר, באמצעות הסרה מרשימת התפוצה.

פרסום
הגולש מסכים שהאתר יכלול פרסום ופרסומות, לרבות באמצעות "באנרים" ו\או כתבות פרסומיות ו\או כל שימוש אחר שימצא לנכון באמצעי הפרסום והחשיפה באתר לרבות פרסום קולי, וידאו, סרטוני פלש וכו'.

זכויות קניין רוחני
מלוא זכויות הקניין הרוחני באתר, לרבות זכויות בקוד המחשב המפעיל את האתר, זכויות היוצרים בתכנים המצויים באתר למעט במידה וניתן הקרדיט לאחר בגוף המאמר או הכתבה, (להלן "התכנים") הינן של Nadlan2u.co.il בלבד . אין להפיץ, להעתיק, להציג בפומבי ו/או למסור לצד שלישי כל חלק מן התכנים כאמור בלא קבלת הסכמת האתר מראש ובכתב.

מקום שיפוט מוסכם
המשתמש מצהיר בזאת כי כל עניין ומחלוקת הנובע מהשימוש באתר תתברר בבית המשפט של העיר תל-אביב יפו או ראשון לציון.

תנאי השימוש בפורומים
בהוסיפך הודעה לפורום של האתר, מתחייב הגולש שתוכן ההודעה יהיה נקי מהשמצות ו/או מהוצאת דיבה ו/או מניסוחים שאינם ראויים ו/או מפרסומות ומהתקפות אישיות וכן שלא יהיה בהודעה משום עבירה על חוק כלשהו. מערכת האתר ומנהלי הפורומים רשאים למחוק כל הודעה שלא תעמוד בתנאים הללו, ואף לאסור על משתמש מסוים לכתוב בפורומים, על פי שיקול דעתם.

מנהלי האתר שומרים לעצמם את הזכות לעדכן מעת לעת את תנאי השימוש ללא צורך בהודעה מוקדמת, ועל הגולשים / משתמשים להתעדכן עצמאית בשינויים אלו.

תכנים המוצגים באתר ונמסרו למערכת האתר ע"י המפרסמים השונים או כותבי הכתבות, מאמרים סקרים וכו' הנם באחריותם הבלעדית של אותם מפרסמים. כל הסתמכות של משתמש / גולש ו/או צד שלישי כלשהו, על כל תוכן ו/או פרסומות ו/או מידע ו/או מוצרים ו/או שירותים דעות ועמדות, המוצגים ו/או מפורסמים באתר ו/או באתרים אליהם קיימת אפשרות הפניה, כאמור, לרבות בתוכן, במידע, בדעות ועמדות המוצגות ו/או מפורסמות שם, נעשה על פי שיקול דעתו של המשתמש ועל אחריותו הבלעדית.

מפעילי האתר לא יהיו אחראים לכל אובדן, נזק, הפסד או הוצאה שייגרמו למשתמש ו/או לצד שלישי כלשהו בקשר עם כל מעשה ו/או מחדל שמקורו בצד שלישי כלשהו. מפעילי האתר לא יהיו אחראים לכל מחדל ו/או פעולה, מכל סוג שהוא, שתוליד קשר בין המשתמש / גולש לבין צד שלישי כלשהו ו/או שמקורה בקשר כזה, אף אם המשתמש / גולש למד לראשונה אודות הצד השלישי מתוך האתר ו/או המפרסמים ו/או התכנים באתר. מפעילי האתר לא יהיו אחראים לכל התקשרות שתיווצר בין משתמש / גולש לבין צד שלישי, ולא יהיו אחראים לטיב ו/או איכות המוצר /ים ו/או השירות /ים הניתנים ו/או מוצעים למשתמש על ידי צד שלישי. מפעילי האתר לא יהיו אחראים, ולא יישאו, במישרין ו/או בעקיפין, בכל נזק שהוא, ישיר, תוצאתי, עקיף או מיוחד, כספי או אחר, שנגרם למשתמש / גולש ו/או לצד שלישי כלשהו עקב או כתוצאה משימוש או הסתמכות על מידע ו/או שירות שמופיע או מוצע באתר ו/או באתר של צד שלישי, לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח כלשהוא שייגרמו מכל סיבה שהיא. מערכת האתר תהיה רשאית לדרוש את חידוש הרישום ו\או פרטים ביחס אליהם לפי שיקול דעתה הבלעדי.

מערכת האתר רשאית לפי שיקול דעתה הבלעדי, למנוע גישה לאתר במקרה של שימוש שלא כדין או בכל מקרה אחר של שימוש לרעה ו\או פגיעה שלא כדין ו\או רישום רשלני ו\או כוזב לאתר, וזאת מבלי לגרוע מכל סעד אחר.

תקלות ואבטחת מידע
הגולש מצהיר כי ידוע לו שיתכנו נסיבות, בין בשליטת מערכת האתר ובין שלא בשליטתה, לרבות הפסקות חשמל, נפילת שרתים, פריצת גורמים שאינם מורשים לאתר וטעויות אנוש, בהן יאבד מידע ו\או יוצג מידע חלקי ו\או מוטעה ו\או לא תתאפשר הגלישה באתר ו\או יילקחו פרטים שנמסרו על ידו לאתר, וכל תקלה אפשרית אחרת, זאת מתוך הכרה במגבלות הקיימות באינטרנט. בהמשך לאמור ומתחייב הגולש שלא לתבוע ו\או לטעון כנגד מערכת האתר ו\או צד שלישי כלשהו בגין אירועים הנזכרים לעיל.

הגבלת התיישנות
הגולש / משתמש מסכים בזאת, כי כל תביעה \ואו דרישה נגד מערכת האתר תוגבל לתקופה של 3 חודשים ממועד פרסומה ו\או הופעתה באתר לראשונה, והצדדים רואים בכך הסכם לתקופת התיישנות כמשמעו לפי כל דין וחוק.

שימוש בתוכנות שבאתר
המשתמש מצהיר בזאת כי האתר אינו אחראי לשמירת המידע והתוכן שבאתר וכי האתר יעשה ככל יכולתו לגיבוי הנתונים ושימורם אולם אינו מתחייב לשמור על הנתונים והאחראי הבלעדי לשמירת הנתונים הינו המשתמש .

הסכם רישיון שימוש לתוכנת הניהול שבאתר
בין האתר / החברה (nadlan2u.co.il) לבין הלקוח (משתמש התוכנה שבאתר).

האמור בהסכם זה מתייחס באופן שווה לשני המינים ומנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד.

הואיל והאתר הינו בעל הזכויות בתוכנה שבאתר לרבות זכויות יוצרים, הפצה, שיווק, מכירה, תמיכה, הטמעה ו/או כל זכות קניינית אחרת והואיל והלקוח מעוניין להשתמש בתוכנה שבאתר והואיל ובדק ומצא כי התוכנה מתאימה לצרכיו לפיכך הוסכם והותנה בין הצדדים: הלקוח מצהיר כי התוכנה, האתר והמידע שבתוכו כולל הסודות המסחריים והמקצועיים הינם בבעלות האתר גם לאחר מתן גישה ללקוח לשימוש בתוכנה ובאתר. המידע שנצבר במסד הנתונים והוזן על ידי הלקוח במשך תקופת השימוש ובהתאם לרישיון השימוש, שייך ללקוח.

הלקוח מסכים כי הסכם רישיון שימוש זה הינו היחידי בין הצדדים ומצהיר על הסכמתו לכל תנאיו.

האתר רשאי לשנות ולעדכן בכל עת את תנאי רישיון זה.

לקוח הנמצא במסגרת שימוש ושירות ועומד בתשלומיו כפי שהתחייב, תספק החברה ללקוח הדרכה לתוכנה בימים א-ה 9:00-18:00 ובימי ו' וערבי חג משעה 9:00-13:00. (לא כולל ימי שבתון וחג)

שירות ההדרכה לתוכנה יינתן טלפונית ובמידת הצורך יאפשר הלקוח השתלטות מרחוק על מחשבו לצורך מתן הסבר מורחב במידה ולא ניתן לספקו טלפונית.

לקוח הרוצה הדרכה אישית בביתו או משרדו יוכל לרכוש שעות הדרכה על פי המחירון הנהוג באתר ובחברה.

ידוע ללקוח כי אין האתר מספק חומרי הדרכה מכל סוג שהוא ולא תהייה ללקוח כל תביעה או מענה בקשר לכך.

הלקוח מתחייב לדאוג למחשב , למערכת הפעלה ולתוכנת דפדפן ותוספים מתאימים לצורך הפעלת התוכנה שבאתר. דפדפן מומלץ הינו אקפלורר 7 ורזולוציית מסך של 1024 על 768 פיקסלים.

לצורך הפעלה תקינה של התוכנה ייתכנו עדכוני גרסה מפעם לפעם והתוכנה תתעדכן באופן אוטומטי.

האתר ועובדיו מתחייבים לשמור על סודיות בכל הנוגע לנתוני הלקוח הנמצאים במסד הנתונים של התוכנה.

האתר ותוכנת הניהול יתעדכנו מעת לעת אך אין האתר אחראי והמודולים השונים והפונקציות שבתוכנה או באתר יתאימו לצרכיו של הלקוח.

הלקוח מסכים בזאת לקבל דיוור בדוא"ל ומסכים לקבל הצעות לשירותים נוספים אשר יוצעו לו מעת לעת.

האתר רשאי לא לתת תמיכה והדרכה ללקוח במידה ולא שילם את דמי השימוש והשירות לתוכנה. האתר רשאי לא לתת תמיכה והדרכה כתוצאה משימוש שאינו על פי הוראות השימוש של החברה בתוכנה או באתר ו/או כתוצאה במחשב או חומרה שאינו מתאים לדרישות השימוש בתוכנה ו/או בכל תקלת מחשב או חומרה כתוצאה של הפעלת תוכנה או חומרה אחרת במחשב הלקוח.

אין הסכם זה מבטיח ללקוח שלא יהיו פגמים באתר ו/או בתוכנה אבל האתר יעשה ככל יכולתו לתקן את התוכנה שבאתר במידת הצורך.

הלקוח יקבל רישיון שימוש בתוכנת הניהול כל עוד הינו מצוי בהסכם שירות ולאחר תום הסכם השירות לא יהיה הלקוח זכאי לכל זכות בתוכנה.

האתר שומר לעצמו את כל הזכויות שלא נרשמו והוענקו בהסכם זה למשתמש ומובהר בזאת כי כל זכות יוצרים כל שהיא ו/או כל זכות אחרת המוגנת על פי דיני הקניין בין עם רשומה ובין עם לא ו/או כל דין אחר בקשר לתוכנת הניהול שבאתר הינן של האתר.

רישיון השימוש ניתן ללקוח בתמורה לתשלום דמי השימוש והשירות עבור התוכנה והינו לעוסק מורשה אחד ולמשתמש אחד בלבד. כל תוספת של משתמש או עוסק מורשה מחויבת בתשלום נוסף על פי מחירון החברה.

הלקוח מתחייב לא להעביר את זכות השימוש בתוכנה לצד ג' ללא אישור האתר. החברה רשאית להעביר את זכויותיה ו/או לפעול באמצעות צד ג' כלשהוא.

הלקוח יוכל להודיע על סיום ההתקשרות והפסקת השימוש בתוכנת הניהול שבאתר ועליו לדאוג להוריד את כל המידע הקשור אליו למחשבו האישי בעזרת מודול ייצוא הקבצים המיועד לכך.

אחריות האתר מוגבלת לכתוב בהסכם זה בלבד. האתר לא יישא בכל אחריות אחרת במפורש או שלא במפורש לרבות תשלום בגין דמי פיצויים כלשהם ו/או נזק ישיר או עקיף מכל סוג שהוא שייגרמו ללקוח ו/או לצד ג' כלשהו משימוש באתר או בתוכנה. כל האחריות לגיבוי הנתונים יחול על הלקוח. הורדת גיבוי הינה באמצעות מודול ייצוא הנתונים המצוי בתוכנה.

הלקוח מוותר בזאת על כל תביעה כנגד האתר ואו החברה ו/או עובדיה ובעליה הקשורה לאובדן מידע ו/או נתונים מכל סיבה שהיא.

בכל מקרה של תביעה ו/או טענה ו/או דרישה כזו או אחרת של הלקוח כלפי האתר / החברה או בעליה תהא מוגבלת לסכום ששילם הלקוח בשנת שירות אחת או רכישת עותק רישיון לשימוש לתוכנה כפי ששילם הלקוח בעבור השימוש בתוכנה.

בכל הגשת תביעה של הלקוח לאתר / החברה ו/או בעליה מוותר הלקוח על המשך השימוש בתוכנת הניהול.

בכל מקרה לא יישא האתר / החברה ו/או בעליה כל אחריות על אי התאמה או נזק אפשרי שיטען הלקוח אם וכאשר יחזיר האתר את תשלומיו של הלקוח.

האתר מתחייב לשמור על המחיר שסוכם ונרשם על ידי החברה בהצעת המחיר החתומה שחתם עליה הלקוח וזאת לאורך תקופת ההתחייבות לשמירת מחיר במידה וצוינה במפורש בהצעת המחיר אלא עם יחרוג הלקוח מגודל מסד נתונים העולה על 25 מגה-בייט ו/או צריכה של קו תקשורת מעבר ל 1 ג'יגה-בייט לחודש.

הלקוח מתחייב לשלם בגין דמי השימוש והשירות בתוכנה בהתאם לתקופת ההתחייבות המינימאלית כפי שנרשמה בהצעת המחיר שניתנה ללקוח ונחתמה על ידי הלקוח.

בכל מקרה של סתירה בין החשבון שקיבל הלקוח לבין הכתוב בספרי החברה והאתר יהיו ספרי החברה אלו הנחשבים לחשבון תשלום הלקוח.

אי תשלום במועדים שנקבעו עם הלקוח יישא ריבית פיגורים בשיעור הגבוה הנהוג בבנק לאומי וכן יישא הוצאות גבייה והפרשי הצמדה על פי מדניות האתר.

בכל מקרה במידה ויפסיק הלקוח לשלם לאתר את שהתחייב לא יוכל הלקוח להיכנס לתוכנה שבאתר ולהשתמש בה.

תנאי שימוש במערכת הלידים (הפניות)
• הסכם זה הינו בין חברת אי.אל.סי פרויקטים בע"מ ("החברה") והלקוח ("המזמין") המזמין ויכנס לתוקף עם חתימתו.
• עלות הפניית מתעניין במייל הינה כפי שסוכם עם הלקוח ועל פי דף אישור ההזמנה הנשלח ללקוח עם חיוב חשבונו החודשי / תקופתי.
המחירים אינם כוללים מעמ
• ההפניה תופנה לעד 5 בעלי מקצוע וחברות באותו התחום
• קבלת ליד ב SMS / הודעה טלפונית / פקס כרוכה בתוספת תשלום של 50 אג' והינה ללא קבלת אישור מקדים למשלוח הליד.
• בקבלת ליד במייל ניתן להחליט האם לקבל את הליד או לא.
• פעם בחודש, יועבר דוח לידים + חשבונית על חיוב בעבור הלידים שנצרכו.
• המזמין מצהיר כי הינו מוכן לקבל לידים מהחברה וכי החברה אינה אחראית לעסקה בינו לבין הלקוח שביקש את הצעת המחיר.
• מבלי לפגוע בזכויות באמור לעיל מובן כי אי הסדרת התשלום ו/או אמצעי התשלום כמפורט לעיל תשחרר את "החברה" ממחויבותה בהתאם להסכם זה ולמזמין לא תהייה כל טענה ו/או דרישה בעניין זה.
• ביטול הזמנה חלקית או מלאה, מכל סיבה שהיא, על ידי הלקוח לא תזכה את הלקוח בהחזר כספי כלשהו.
• תוכן הקידום / פרסום מותנה באישור הנהלת האתר. המזמין מצהיר שכל חומר , מידע, תמונות שהינו מעביר לאתר הינם שלו ואינם מוגנים בזכויות יוצרים.
• ה"חברה" רשאית להפסיק את הקידום / פרסום / הפניות בכל עת ומכל סיבה שהיא ועל פי שיקול דעתה הבלעדי וזאת תוך יידוע הלקוח. במידה והקידום / פרסום הופסק ביוזמת ה"חברה" ולא מסיבת הפרת הסכם מצד הלקוח, יהיה הלקוח זכאי להחזר החלק היחסי מיתרת תקופת הקידום / פרסום / הפניות ובתנאי ששילם הלקוח מראש עבור תקופה זו.
• ה "חברה" שומרת לעצמה את הזכות , בהתאם לשיקולה הבלעדי לעדכן מדי פעם בפעם את עיצוב האתר והטכנולוגיה שבו ולשלב בו מוצרי פרסום וקידום שונים והמזמין מוותר על כל טענה ו/או דרישה כלפי האתר.
• ה "החברה" לא תהיה אחראית ולא תישא בנזקים כלשהם שיגרמו ללקוח ו/או לצד שלישי כלשהו. תקרת אחריותה של ה"חברה" תהייה גובה הסכום ששילם בפועל המזמין בגין הזמנה זו עבור החודשיים שקדמו להיווצרות סיבת התביעה כנגדו.
• ט.ל.ח

סמכות השיפוט הינה בבית משפט המוסמך לכך בתל אביב – יפו או בראשון לציון.

הנהלת האתר מאחלת גלישה נעימה ופורייה.
 
 
תנאי שימוש באתר | בדיקת ראדון | בדיקת קרינה | צור קשר | איתור רטיבות ועובש | בדיקת דירה | בדק בית | תוכנת נדלן ונכסים
התכנים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עיצה או חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הכתבות, מודעות וחומרי הפרסום באתר באחריות המפרסם, נא לעיין בתנאי השימוש באתר. אין לעשות שימוש בכל התכנים המופיעים באתר nadlan2u ללא קבלת אישור מפורש בכתב
  ELC Projects Ltd         הפורטל לעסקים ומידע בתחום הנדלן    © כל הזכויות שמורות